48 ₴
Мінімальне замовлення — 100 шт.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
Відправка з 05 квітня 2026Підшипник 180902 (16х35х14), на велосипед "Україна", це універсальний кульковий підшипник, що має низку властивостей:
| Загальні характеристики | |
|---|---|
| Внутрішній діаметр d, мм | 16 |
| Зовнішній діаметр D, мм | 35 |
| Ширина (висота) H, мм | 14 |
| ГОСТ (наше позначення) | 18090 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Тип підшипника кочення | Кульковий |
| Форма тіла кочення | Кулька |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 14 мм |
| Внутрішній діаметр | 16 мм |
| Зовнішній діаметр | 35 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Стопорне кільце | Так |
| Сепаратор | Так |
| Тип сепаратора | Штампований |
| Клас точності | 1.0 |