45 ₴
Мінімальне замовлення — 100 шт.
Показати всі оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
Відправка з 16 квітня 2026| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип підшипника кочення | Роликовий |
| Матеріал виробу | Сталь |
| Форма тіла кочення | Голчаста |
| Кількість рядів тіл кочення | 1 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 8 мм |
| Зовнішній діаметр | 21 мм |
| Висота | 4 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Сепаратор | Так |
| Тип сепаратора | Штампований |
| Матеріал сепаратора | Латунь |