

65 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
Подшипник 8х12х3.5 (SMR 128 ZZ) неіржавка сталь 8x12x3.5 SMR128ZZ, це універсальний кульковий підшипник, що має низку властивостей:
| Загальні характеристики | |
|---|---|
| Внутрішній діаметр d, мм | 8 |
| Зовнішній діаметр D, мм | 12 |
| Ширина (висота) H, мм | 3.5 |
| DIN (імпортне позначення) | SMR 128 ZZ |
| ГОСТ (наше позначення) | 8*12*3.5 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал виробу | Сталь |
| Форма тіла кочення | Кулька |
| Кількість рядів тіл кочення | 1 шт. |
| Вага | 0.01 кг |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 8 мм |
| Зовнішній діаметр | 12 мм |
| Висота | 3.5 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Стопорне кільце | Так |
| Сепаратор | Так |
| Тип сепаратора | Штампований |
| Матеріал сепаратора | Вуглецева сталь |