120 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
| Характеристики | Значення |
|---|---|
| Внутрішній діаметр d, мм | 3 |
| Зовнішній діаметр D, мм | 8 |
| Ширина (висота) H, мм | 4 |
| DIN (імпортне позначення) | 693 ZZ |
| ГОСТ (наше позначення) | 1080093 ZZ |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вага | 0.01 кг |
| Форма тіла кочення | Кулька |
| Кількість рядів тіл кочення | 1 шт. |
| Матеріал виробу | Сталь |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 4 мм |
| Внутрішній діаметр | 3 мм |
| Зовнішній діаметр | 8 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Стопорне кільце | Так |
| Сепаратор | Так |
| Тип сепаратора | Штампований |
| Матеріал сепаратора | Вуглецева сталь |