60 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
Підшипник MR117ZZ (7х11х3) 7*11*3 - NSK, це універсальний кульковий підшипник володіє рядом властивостей:
| Загальні характеристики | |
|---|---|
| Внутрішній діаметр d, мм | 7 |
| Зовнішній діаметр D, мм | 11 |
| Ширина (висота) H, мм | 3 |
| DIN (імпортне позначення) | MR 117 ZZ |
| ГОСТ (наше позначення) | 7*11*3 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NSK |
| Тип підшипника кочення | Кульковий |
| Матеріал виробу | Сталь |
| Форма тіла кочення | Кулька |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 7 мм |
| Зовнішній діаметр | 13 мм |
| Висота | 4 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Стопорне кільце | Так |
| Сепаратор | Так |
| Тип сепаратора | Штампований |
| Матеріал сепаратора | Вуглецева сталь |
| Клас точності | 1.0 |