60 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
Подшипник MR63ZZ (3х6х2.5) 3*6*2.5 - SKF
Подшипники для катушек Accurate, Alcedo, Ambassadeur & Cardinal, Avet, Berkley, BFR British Fly Reels, Browning, Daiwa, Dam Quick, Everol, Fin-Nor,
Hardy, Islander, Johnson, Lews, Misc, Mitchell, Okuma, Peetz, Penn, Quantum, Rapala, Scientific Anglers, Shakespeare&Pflueger, Shimano, Tica, Van Staal, Zebco та д. і на всі моделі кишень.
Для тюнінгу, обслуговування й допрацювання котушок (заміна втулок на підшипники).
Мініатюрний радіальний кулькопідшипник закритий із двох боків.
Широко застосовується в:
- рибальських котушках (для тюнінгу й обслуговування)
| Загальні характеристики | |
|---|---|
| Внутрішній діаметр d, мм | 3 |
| Зовнішній діаметр D, мм | 6 |
| Ширина (висота) H, мм | 2.5 |
| DIN (імпортне позначення) | MR63ZZ |
| ГОСТ (наше позначення) | 3*6*2.5 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип підшипника кочення | Кульковий |
| Матеріал виробу | Сталь |
| Форма тіла кочення | Кулька |
| Кількість рядів тіл кочення | 1 шт. |
| Вага | 0.007 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 3 мм |
| Зовнішній діаметр | 6 мм |
| Висота | 2.5 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Стопорне кільце | Так |
| Сепаратор | Так |
| Клас точності | 1.0 |
| Основні | |
| Стан | Нове |