
250 ₴
Показати оптові ціниУніверсальність цього адаптера для ноутбука полягає в можливості вибору необхідного режиму роботи за силою струму та напруги, а також різноманітним набором штекерів-насадок, що підходять для більшості моделей переносних комп'ютерів.
Адаптер 96W постачається разом зі спеціальним шнуром живлення. Напруга перемикається за допомогою бігунка, розташованого на бічній частині адаптера. Кожне подальше перемикання відтворюватиметься на лінійці зелених світлодіодів, навпроти яких міститься напис із вихідною напругою. Вам усього-насамого потрібно підібрати потрібну насадку, яка підійде під роз'єм наявного пристрою.
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вихідний струм, не більше | 4.5 А |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Дистанційне управління | Ні |
| Захист від перевантаження | Так |
| Тип блоку живлення | Імпульсний |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Мінімальна вхідна напруга | 12 В |
| Максимальна вхідна напруга | 24 В |
| Вихідна потужність | 5 Вт |
| Кількість фаз | 1 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип корпусу | Напівгерметичний |
| Мінімальна вихідна напруга | 12 В |
| Мінімальна вихідна потужність | 90 Вт |
| Тип охолодження | Пасивний |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість в ящику | 50 |