25 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
Підшипник 3х6х2.5 MR63ZZ MR 63 ZZ (3*6*2.5), це універсальний кульковий підшипник, що має низку властивостей:
| Загальні характеристики | |
|---|---|
| Внутрішній діаметр d, мм | 3 |
| Зовнішній діаметр D, мм | 6 |
| Ширина (висота) H, мм | 2.5 |
| DIN (імпортне позначення) | MR 63 ZZ |
| ГОСТ (наше позначення) | 3*6*2.5 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип підшипника кочення | Кульковий |
| Форма тіла кочення | Кулька |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 3 мм |
| Зовнішній діаметр | 6 мм |
| Висота | 2.5 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Стопорне кільце | Так |
| Сепаратор | Так |
| Тип сепаратора | Штампований |
| Матеріал сепаратора | Вуглецева сталь |
| Клас точності | 1.0 |
| Захисний ущільнювач | Метал |