19 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
Підшипник 623 ZZ (3х10х4) 623ZZ, це універсальний кульковий підшипник, що має низку властивостей:
| Загальні характеристики | |
|---|---|
| Внутрішній діаметр d, мм | 3 |
| Зовнішній діаметр D, мм | 10 |
| Ширина (висота) H, мм | 4 |
| DIN (імпортне позначення) | 623 ZZ |
| ГОСТ (наше позначення) | 80023 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип підшипника кочення | Кульковий |
| Форма тіла кочення | Кулька |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 3 мм |
| Зовнішній діаметр | 10 мм |
| Висота | 4 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Стопорне кільце | Так |
| Сепаратор | Так |
| Тип сепаратора | Штампований |
| Клас точності | 1.0 |