30 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
Підшипник R 166 ZZ (4.7х9.6х3) R166ZZ, це універсальний кульковий підшипник, що має низку властивостей:
| Загальні характеристики | |
|---|---|
| Внутрішній діаметр d, мм | 4.7 |
| Зовнішній діаметр D, мм | 9.6 |
| Ширина (висота) H, мм | 3 |
| DIN (імпортне позначення) | R 166 ZZ |
| ГОСТ (наше позначення) | 4.7*9.6*3 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип підшипника кочення | Кульковий |
| Форма тіла кочення | Кулька |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 4.7 мм |
| Зовнішній діаметр | 9.6 мм |
| Висота | 3 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Стопорне кільце | Так |
| Сепаратор | Так |
| Тип сепаратора | Штампований |
| Клас точності | 1.0 |