


5 000 ₴
Показати оптові ціниОпис настільного токарного верстата
Мінітокарний верстат (настільний) 120W — 450 мм призначений для оброблення невеликих заготівок і деталей. На цьому обладнанні можна робити зовнішню та внутрішню обробку. Настільний токарний верстат характеризується високою якістю, ергономічним керуванням і надійним виконанням. Також у верстаті є додатковий стіл для використання верстата як невелика циркулярна пила, верстат стає універсальним. Міні циркулярна пила розширює можливості верстата. Призначений верстат для експлуатації в умовах не великого виробництва, домашнього використання в інструментальному цеху або навчальній майстерні.
До комплекту постачання входять:
Токарний верстат, ключ для затискного патрона, блок живлення, регулятор обертів. На верстаті також можна свердлити заготівки. Циркулярно (розпилювання) столик збільшує можливості верстата. Можливості обладнання можуть бути розширені за допомогою використання обладнання, додаткових пристроїв для встановлення другого двигуна для виготовлення куль тощо.
Особливості Міні токарного станка (настільного) 120W — 450 мм:
Плавний регулятор обертів;
Вали на підшипниках;
Безступеневе регулювання обертів шпинделя.
Споживана потужність: 120 W
Діаметр оброблення над станиною: 60 (мм)
Затискний патрон (1) шпиндель: 1 - 10 (мм)
Відстань між центрами: 200 (мм)
Вага: 4.5 (кг)
Довжина: 450.0 (мм)
Ширина: 80.0 (мм)
Висота: 70.0 (мм)
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 4 кг |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Нове |
| Відстань між центрами | 180 мм |
| Кількість шпинделів | 1 шт. |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 24 В |
| Споживаний струм | 5 А |
| Загальні параметри | |
| Довжина | 450 мм |
| Висота | 70 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | BarlPro |
| Додаткові параметри | |
| Довжина заготовки | 180 мм |
| Ширина заготовки | 60 мм |
| Товщина заготовки | 60 мм |