

5 000 ₴
Показати оптові ціниОпис настільного токарного верстата + циркулярний стіл.
Настільний токарний верстат + циркулярний стіл — 450 мм призначений для оброблення невеликих заготівок і деталей. На цьому обладнанні можна робити зовнішню та внутрішню обробку. Настільний токарний верстат + циркулярний стіл характеризується високою якістю, ергономічним керуванням і надійним виконанням. Також у верстаті є додатковий стіл для використання верстата як невелика циркулярна пила, верстат стає універсальним. Міні циркулярна пила розширює можливості верстата. Призначений верстат для експлуатації в умовах не великого виробництва, домашнього використання в інструментальному цеху або навчальній майстерні.
До комплекту постачання входять:
Токарний верстат ключ для затискного патрона, блок живлення 12 — 24 В, регулятор обертів. На верстаті також можна свердлити заготівки. Циркулярно (розпилювання) столик збільшує можливості верстата. Можливості обладнання можуть бути розширені за допомогою використання обладнання, додаткових пристроїв для встановлення другого двигуна для виготовлення куль тощо.
Особливості настільного токарного верстата + циркулярний стіл — 450 мм:
Плавний регулятор обертів;
Столик для циркулярної пили;
Вали на підшипниках;
Безступеневе регулювання обертів шпинделя.
Споживана потужність: 120 W
Діаметр оброблення над станиною: 60 (мм)
Кількість шпинделей (патрона): 1.0 (шт.)
Затискний патрон (1) шпиндель: 1 - 10 (мм)
Затискний патрон (2): 1 - 10 (мм)
Відстань між центрами: 200 (мм)
Вага: 4.7 (кг)
Довжина: 450.0 (мм)
Ширина: 80.0 (мм)
Висота: 70.0 (мм)
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 4.7 кг |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Нове |
| Діаметр обробки над станиною | 60 мм |
| Відстань між центрами | 180 мм |
| Діаметр отвору шпинделя | 10 мм |
| Кількість шпинделів | 1 шт. |
| ЧПУ | False |
| Максимальний діаметр диска | 60 мм |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 24 В |
| Споживаний струм | 5 А |
| Загальні параметри | |
| Довжина | 450 мм |
| Висота | 70 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | BarlPro |
| Додаткові параметри | |
| Довжина заготовки | 180 мм |
| Ширина заготовки | 60 мм |
| Товщина заготовки | 60 мм |