

10 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
Регулювальні (дистанційні) шайби для ремонту або тюнінгу складаних ножів, рибальських котушок тощо.
Регулювальні шайби різної товщини застосовуються для регулювання щілин між з'єднуваними деталями, механізмів, підшипників. Внутрішній діаметр регулювальних шайб від 2 мм, товщина від 0.1 мм.
Матеріал шайб Неіржавка сталь.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Безінерційна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал шайби | Нержавіюча сталь |
| Вид шайби | Плоска |
| Товщина шайби | 0.1 мм |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | 10 град. |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 300 град. |
| Покриття | Нержавіюча сталь |
| Зовнішній діаметр | 6 мм |
| Внутрішній діаметр | 4 мм |
| Підшипники | |
| Кулькові підшипники | 8 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вкажіть розмір підшипника | Розмір підшипника |
| ВКАЖІТЬ РОЗМІР ШАЙБИ: | Розмір шайби |