

18 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
Подшипники для катушек Accurate, Alcedo, Ambassadeur & Cardinal, Avet, Berkley, BFR British Fly Reels, Browning, Daiwa, Dam Quick, Everol, Fin-Nor,
Hardy, Islander, Johnson, Lews, Misc, Mitchell, Okuma, Peetz, Penn, Quantum, Rapala, Scientific Anglers, Shakespeare&Pflueger, Shimano, Tica, Van Staal, Zebco та д. і на всі моделі кишень.
MR52ZZ - 2х5х2.5 (2*5*2.5) MR 52 ZZ
MR62ZZ - 2х6х2.5 (2*6*2.5) MR 62 ZZ
MR63ZZ - 3х6х2.5 (3*6*2.5) MR 63 ZZ
MR74ZZ - 4х7х2.5 (4*7*2.5) MR 74 ZZ
MR83ZZ - 3х8х3 (3*8*3) MR 83 ZZ
MR84ZZ - 4х8х3 (4*8*3) MR 84 ZZ
MR85ZZ - 5х8х2.5 (5*8*2.5) MR 85 ZZ
MR95ZZ - 5х9х3 (5*9*3) MR 95 ZZ
MR105ZZ - 5х10х4 (5*10*4) MR 105 ZZ
MR106ZZ - 6х10х3 (6*10*3) MR 106 ZZ
MR115ZZ - 5х11х4 (5*11*4) MR 115 ZZ
MR117ZZ - 7х11х3 (7*11*3) MR 117 ZZ
MR126ZZ - 6х12х4 (6*12*4) MR 126 ZZ
MR148ZZ - 8х14х4 (8*14*4) MR 148 ZZ
Для тюнінгу, обслуговування й допрацювання котушок (заміна втулок на підшипники).
Мініатюрний радіальний кулькопідшипник закритий із двох боків.
Широко застосовується в:
- рибальських котушках (для тюнінгу й обслуговування)
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.007 г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Безінерційна |
| Шпуля | Композитний матеріал |
| Розташування рукоятки | Універсальне |
| Фрикційне гальмо | Передній + задній (байтраннер) |
| Підшипники | |
| Кулькові підшипники | 10 |
| Роликові підшипники | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр | 7 мм |
| Внутрішній діаметр | 4 мм |
| РОЗМІР ПІДШИПНИКА: | Виберіть розмір |
| Тип підшипника кочення | Кульковий |
| Висота | 2.5 мм |
| Форма тіла кочення | Кулька |
| Кількість рядів тіл кочення | 1 шт. |
| Стопорне кільце | True |
| Сепаратор | True |
| Матеріал сепаратора | Вуглецева сталь |
| Тип сепаратора | Штампований |
| Матеріал виробу | Сталь |