

10 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
Регулювальні шайби (дистанційні шайби) використовується в багатьох сферах промисловості для встановлення потрібної відстані між двома деталями. Вона виготовляється з різною товщиною, у межах 0,1-1 мм.
0.1 мм, 0.2 мм, 0.3 мм, 0.5 мм, 0.6 мм, 0.7 мм
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Безінерційна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал шайби | Нержавіюча сталь |
| Вид шайби | Плоска |
| Товщина шайби | 0.1 мм |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | 10 град. |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 300 град. |
| Покриття | нержавіюча сталь |
| Зовнішній діаметр | 6 мм |
| Внутрішній діаметр | 4 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вкажіть розмір підшипника | Розмір підшипника |
| ВКАЖІТЬ РОЗМІР ШАЙБИ: | Розмір шайби |