
180 ₴
Показати оптові ціниРегулятор обертів електродвигуна 12-24 В до 10 А
DC 12-24V
| Основні | |
|---|---|
| Напруга | 12 В |
| Споживаний струм | 10 А |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Режими роботи | Тривалий |
| Тип двигуна | Колекторний |
| Спосіб монтажу | Горизонтальний/вертикальний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Захисний кожух | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 70 мм |
| Висота | 40 мм |
| Ширина | 40 мм |