

65 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
Підшипник 5х9х3 (SMR 95 ZZ) неіржавка сталь 5x9x3 SMR95ZZ (5*9*3), це універсальний кульковий підшипник, що має низку властивостей:
| Загальні характеристики | |
|---|---|
| Внутрішній діаметр d, мм | 5 |
| Зовнішній діаметр D, мм | 9 |
| Ширина (висота) H, мм | 3 |
| DIN (імпортне позначення) | SMR 95 ZZ |
| ГОСТ (наше позначення) | 5*9*3 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал виробу | Сталь |
| Форма тіла кочення | Кулька |
| Кількість рядів тіл кочення | 1 шт. |
| Вага | 0.01 кг |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 5 мм |
| Зовнішній діаметр | 9 мм |
| Висота | 3 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Стопорне кільце | Так |
| Сепаратор | Так |
| Тип сепаратора | Штампований |
| Матеріал сепаратора | Вуглецева сталь |