130 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
Японські високообертові підшипники EZO — серії SMR — неіржавка сталь.
Подшипники для катушек Accurate, Alcedo, Ambassadeur & Cardinal, Avet, Berkley, BFR British Fly Reels, Browning, Daiwa, Dam Quick, Everol, Fin-Nor,
Hardy, Islander, Johnson, Lews, Misc, Mitchell, Okuma, Peetz, Penn, Quantum, Rapala, Scientific Anglers, Shakespeare&Pflueger, Shimano, Tica, Van Staal, Zebco та д. і на всі моделі кишень.
Для тюнінгу, обслуговування та дороблення котушок (заміна втулок на підшипники).
Мініатюрний радіальний кулькопідшипник закритий із двох сторін.
Широко застосовується в:
- рибальських котушках (для тюнінгу й обслуговування)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EZO |
| Країна виробник | Японія |
| Тип | Мультиплікаторна |
| Шпуля | Алюмінієвий сплав |
| Розмір | 2500 |
| Фрикційне гальмо | Передній + задній (байтранер) |
| Розташування рукоятки | Універсальне |
| Вага | 0.007 г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Підшипники | |
| Кулькові підшипники | 5 |
| Роликові підшипники | 1 |
| Основні атрибути | |
| Тип підшипника кочення | Кульковий |
| Форма тіла кочення | Кулька |
| Кількість рядів тіл кочення | 1 шт. |
| Матеріал виробу | Нержавіюча сталь |
| Габаритні розміри | |
| Зовнішній діаметр | 7 мм |
| Внутрішній діаметр | 4 мм |
| Висота | 2.5 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Стопорне кільце | True |
| Сепаратор | True |
| Тип сепаратора | Штампований |
| Користувальницькі характеристики | |
| РОЗМІР ПІДШИПНИКА: | Виберіть розмір |