
35 ₴
Мінімальне замовлення — 100 шт.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
Відправка з 16 квітня 2026Підшипники полімерні (РОМ)
Широко застосовується в:
- рибальських котушках (для тюнінгу й обслуговування)
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.007 г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Зовнішній діаметр | 7 мм |
| Внутрішній діаметр | 4 мм |
| Висота | 2.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| РОЗМІР ПІДШИПНИКА: | Виберіть розмір |
| Основні атрибути | |
| Тип підшипника кочення | Кульковий |
| Форма тіла кочення | Кулька |
| Кількість рядів тіл кочення | 1 шт. |
| Матеріал виробу | Полімери |
| Додаткові характеристики | |
| Стопорне кільце | True |
| Сепаратор | True |
| Матеріал сепаратора | Полімери |
| Тип сепаратора | Штампований |