
150 ₴
Показати оптові ціниГібридний підшипник із неіржавкої сталі та нітриду кремнію
Кільця гібридних підшипників зроблені з неіржавкої сталі, а елементи кочення — з підшипникового нітриду кремнію (Si3N4)
Широко застосовується в:
- рибальських котушках (для тюнінгу й обслуговування)
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.007 г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Основні атрибути | |
| Матеріал підшипника | Нітрид кремнію - нержавіюча сталь |
| Тип підшипника кочення | Кульковий |
| Форма тіла кочення | Кулька |
| Кількість рядів тіл кочення | 1 шт. |
| Матеріал виробу | Нітрид кремнію |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 2.5 мм |
| Зовнішній діаметр | 7 мм |
| Внутрішній діаметр | 4 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Стопорне кільце | True |
| Сепаратор | True |
| Матеріал сепаратора | Полімери |
| Тип сепаратора | Штампований |
| Користувальницькі характеристики | |
| РОЗМІР ПІДШИПНИКА: | Виберіть розмір |