

65 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
Підшипник SR188ZZ 6.35х12.7х4.762 (неіржавка) 6.35*12.7*4.762 це універсальний кульковий підшипник, що має низку властивостей:
| Загальні характеристики | |
|---|---|
| Внутрішній діаметр d, мм | 6.35 |
| Зовнішній діаметр D, мм | 12.7 |
| Ширина (висота) H, мм | 4.762 |
| DIN (імпортне позначення) | SR 188 ZZ |
| ГОСТ (наше позначення) | 6.35*12.7*4.762 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип підшипника кочення | Кульковий |
| Матеріал виробу | Сталь |
| Форма тіла кочення | Кулька |
| Кількість рядів тіл кочення | 1 шт. |
| Вага | 0.01 кг |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 6.35 мм |
| Зовнішній діаметр | 12.7 мм |
| Висота | 4.762 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Стопорне кільце | Так |
| Сепаратор | Так |
| Тип сепаратора | Штампований |
| Клас точності | 1.0 |
| Захисний ущільнювач | Метал |