60 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
Підшипник AXK3047
Упоральні голчасті роликопідшипники
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип підшипника кочення | Роликовий |
| Матеріал виробу | Сталь |
| Форма тіла кочення | Голчаста |
| Кількість рядів тіл кочення | 1 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 30 мм |
| Зовнішній діаметр | 47 мм |
| Висота | 4 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Стопорне кільце | Ні |
| Сепаратор | Так |
| Тип сепаратора | Штампований |
| Матеріал сепаратора | Вуглецева сталь |