900 ₴
Мінімальне замовлення — 10 шт.
Показати всі оптові ціни
Відправка з 16 квітня 2026
У нашому новому магазині — BarlPro — ви можете купити цей товар дешевше!!!
Мотор RS-887 (DC-887) 12-24V 10000 — 18000 об./хв 250 W (360 Вт)
Мотори серії 885, 887, 875, 895
Двигун 887 280 Вт 12 — 24 В 26000 об./хв
Ім'я: мотор 887 DC Робоча напруга 12-24 В пост.
Тип продукту: щітковий двигун постійного струму
Потужність мотора: реальна 350 Вт
Надзвичайно високий крутний момент двигуна: 1,17 Нм
Номінальна напруга: DC12V -24V
Характеристики мотора без навантаження:
18В — 19300 об/хв, струм 3 А
20 В - 21200 об./хв, струм 3.8 А
24 В — 25700 об./хв, струм 4.5 А
Використання шнура живлення перерізом 1,5 мм
Вага двигуна: 500 г.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Напруга | 12 В |
| Колір корпусу | Сірий |
| Стан | Новий |
| Споживаний струм | 10 А |
| Частота обертання | 10000 об/хв |
| Потужність | 360 кВт |
| Режими роботи | Повторно-короткочасний |
| Захисний кожух | Так |
| Тип двигуна | Колекторний |
| Спосіб монтажу | Горизонтальний/вертикальний |
| Додаткові характеристики | |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Матеріал щітки | Металлографитні |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 73 мм |
| Діаметр вала | 5 мм |
| Маса | 0.5 г |
| Висота | 48 мм |
| Ширина | 48 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Двигун |
| Тип модуля | Силовий |