202,50 ₴
Показати оптові ціни| Характеристики | Значення |
|---|---|
| Внутрішній діаметр d, мм | 2 |
| Зовнішній діаметр D, мм | 5 |
| Ширина (висота) H, мм | 2.5 |
| DIN (імпортне позначення) | SMR 52 ZZ |
| ГОСТ (наше позначення) | 2*5*2.5 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | EZO |
| Країна виробник | Японія |
| Тип підшипника кочення | Кульковий |
| Матеріал виробу | Сталь |
| Форма тіла кочення | Кулька |
| Кількість рядів тіл кочення | 1 шт. |
| Вага | 0.01 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 2 мм |
| Зовнішній діаметр | 5 мм |
| Висота | 2.5 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Стопорне кільце | Так |
| Сепаратор | Так |
| Тип сепаратора | Штампований |
| Клас точності | 5 |