35 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
Відправка з 16 квітня 2026Широко застосовується в:
- рибальських котушках (для тюнінгу й обслуговування)
| Загальні характеристики | |
|---|---|
| Внутрішній діаметр d, мм | 6 |
| Зовнішній діаметр D, мм | 17 |
| Ширина (висота) H, мм | 6 |
| DIN (імпортне позначення) | 606 РОМ |
| ГОСТ (наше позначення) | 6*17*6 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал виробу | Поліамід |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 6 мм |
| Внутрішній діаметр | 17 мм |
| Зовнішній діаметр | 6 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип підшипника кочення | Кульковий |
| Форма тіла кочення | Кулька |
| Основні | |
| Тип підшипника ковзання | Лінійний |
| Вид мастила | Рідка |
| Можливість мастила | True |
| Тип тертя | Рідинне |
| Ущільнювач | False |