40 ₴
Мінімальне замовлення — 100 шт.
Показати всі оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
Відправка з 16 квітня 2026Пластиковий підшипник із поліпропілену, стійкий до кислот і лугів.
Широко застосовується в:
- рибальських котушках (для тюнінгу й обслуговування)
| Загальні характеристики | |
|---|---|
| Внутрішній діаметр d, мм | 5 |
| Зовнішній діаметр D, мм | 13 |
| Ширина (висота) H, мм | 4 |
| DIN (імпортне позначення) | 624 РР |
| ГОСТ (наше позначення) |
4*13*5 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип підшипника кочення | Кульковий |
| Матеріал виробу | Поліамід |
| Форма тіла кочення | Кулька |
| Кількість рядів тіл кочення | 1 шт. |
| Вага | 0.007 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 5 мм |
| Зовнішній діаметр | 13 мм |
| Висота | 4 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Стопорне кільце | Так |
| Сепаратор | Так |
| Тип сепаратора | Штампований |
| Матеріал сепаратора | Полімер |
| Клас точності | 1.0 |
| Основні | |
| Стан | Нове |