129 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
Підшипник R62RS (9.525х22.225х7.142) 9.525*22.225*7.142 — EZO
|
Характеристики |
Значення |
|
Внутрішній діаметр d, мм |
9.525 |
|
Зовнішній діаметр D, мм |
22.225 |
|
Ширина (висота) H, мм |
7.142 |
|
DIN (імпортне позначення) |
R62RS |
|
ГОСТ (наше позначення) |
9.525*22.225*7.142 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | EZO |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.01 кг |
| Тип підшипника кочення | Кульковий |
| Форма тіла кочення | Кулька |
| Кількість рядів тіл кочення | 1 шт. |
| Матеріал виробу | Сталь |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 7.142 мм |
| Внутрішній діаметр | 9.525 мм |
| Зовнішній діаметр | 22.225 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Стопорне кільце | Так |
| Сепаратор | Так |
| Тип сепаратора | Штампований |
| Матеріал сепаратора | Вуглецева сталь |
| Клас точності | 1.0 |