74 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
Подшипник MR95ZZ (5х9х3) 5*9*3 - EZO
| Характеристики | Значення |
|---|---|
| Внутрішній діаметр d, мм | 5 |
| Зовнішній діаметр D, мм | 9 |
| Ширина (висота) H, мм | 3 |
| DIN (імпортне позначення) | MR95ZZ |
| ГОСТ (наше позначення) |
4.763*9.52*3.17 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | EZO |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.01 кг |
| Тип підшипника кочення | Кульковий |
| Форма тіла кочення | Кулька |
| Кількість рядів тіл кочення | 1 шт. |
| Матеріал виробу | Сталь |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 3 мм |
| Внутрішній діаметр | 5 мм |
| Зовнішній діаметр | 9 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Стопорне кільце | Так |
| Сепаратор | Так |
| Тип сепаратора | Штампований |
| Матеріал сепаратора | Вуглецева сталь |
| Клас точності | 1.0 |