172 ₴
Показати оптові ціниПодшипник SMR126ZZ (6х12х4) 6*12*4 - EZO нержавейка
| Характеристики | Значення |
|---|---|
| Внутрішній діаметр d, мм | 6 |
| Зовнішній діаметр D, мм | 12 |
| Ширина (висота) H, мм | 4 |
| DIN (імпортне позначення) | SMR126ZZ |
| ГОСТ (наше позначення) |
6*12*4 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | EZO |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.01 кг |
| Тип підшипника кочення | Кульковий |
| Форма тіла кочення | Кулька |
| Кількість рядів тіл кочення | 1 шт. |
| Матеріал виробу | Сталь |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 4 мм |
| Внутрішній діаметр | 6 мм |
| Зовнішній діаметр | 12 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Стопорне кільце | Так |
| Сепаратор | Так |
| Тип сепаратора | Штампований |
| Матеріал сепаратора | Вуглецева сталь |
| Клас точності | 1.0 |