171 ₴
Показати оптові ціниПодшипник SMR128ZZ (8х12х3.5) 8*12*3.5 - EZO нержавейка
| Характеристики | Значення |
|---|---|
| Внутрішній діаметр d, мм | 8 |
| Зовнішній діаметр D, мм | 12 |
| Ширина (висота) H, мм | 3.5 |
| DIN (імпортне позначення) | SMR128ZZ |
| ГОСТ (наше позначення) |
8*12*3.5 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | EZO |
| Країна виробник | Японія |
| Тип підшипника кочення | Кульковий |
| Матеріал виробу | Сталь |
| Форма тіла кочення | Кулька |
| Кількість рядів тіл кочення | 1 шт. |
| Вага | 0.01 кг |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 8 мм |
| Зовнішній діаметр | 12 мм |
| Висота | 3.5 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Стопорне кільце | Так |
| Сепаратор | Так |
| Тип сепаратора | Штампований |
| Клас точності | 5 |