15 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
Регулювальні шайби (дистанційні шайби) використовується в багатьох сферах промисловості для встановлення потрібної відстані між двома деталями. Вона виготовляється з різною товщиною, у межах 0,1-1 мм.
Розміри шайб:
20х28х0.1
20х30х0.1
20х25х0.1
20х30х0.2
20х30х0.3
20х25х0.3
20х25х0.2
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал шайби | Нержавіюча сталь |
| Вид шайби | Плоска |
| Внутрішній діаметр | 20 мм |
| Зовнішній діаметр | 28 мм |
| Товщина шайби | 0.1 мм |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | 10 град. |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 300 град. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Безінерційна |
| Вкажіть розмір підшипника | Розмір підшипника |
| Покриття | Нержавіюча сталь |
| ВКАЖІТЬ РОЗМІР ШАЙБИ: | Розмір шайби |