Шайби для екскаватора, навантажувачів, тракторів тощо. будь-які розміри шайб.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Тип призначення | Шайби для екскаватора |
| Размеры | |
| Довжина | 40 мм |
| Висота | 1 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| ВКАЖІТЬ РОЗМІР ШАЙБИ: | ВКАЖІТЬ РОЗМІР ШАЙБИ |
| Термін виконання | 5 дн |
| Різновид послуги | Токарно-фрезерні роботи для металу, Гнучка металу, Різання металу, Нагороди з виготовлення металевих виробів і конструкцій, Виготовлення металевих деталей на замовлення, Виготовлення нестандартного обладнання |