



950 ₴
Показати оптові ціниУ нашому новому магазині — BarlPro — ви можете купити цей товар дешевше!!!
Двигун постійного струму RS-895 (DC-895) 12-24 V — 22000 об./хв (Два підшипника)
Посилання на категорію — Мотори серії 885, 887, 875, 895
Двигун постійного струму RS-895 (DC-895) 12-24V - 22700 об./хв (Два підшипника)
За 12 В
Струм холостого ходу - 2500mAh
Оберти — 9900об/хв
_____________
За 20 В
Струм холостого ходу - 3500mAh
Оберти — 17300об/хв
_____________
При 24В
Струм холостого ходу - 4500mAh
Оберти — 22700об/хв
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Номінальний пусковий момент | 0.7 Н*м |
| Тип збудження | Від постійних магнітів |
| Максимальний обертовий момент | 0.7 Н*м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Двигун |
| Напруга | 12 В |
| Довжина | 73 мм |
| Тип модуля | Силовий |
| Висота | 48 мм |
| Споживаний струм | 10 А |
| Тип двигуна | Колекторний |
| Маса | 0.5 кг |
| Колір корпусу | Сірий |
| Спосіб монтажу | Горизонтальний/вертикальний |
| Захисний кожух | Так |