

8 000 ₴
Показати оптові ціниОпис настільного токарного верстата.
Настільний токарний верстат — 450 мм призначений для оброблення невеликих заготівок і деталей. На цьому обладнанні можна робити зовнішню та внутрішню обробку. Настільний токарний характеризується високою якістю, ергономічним керуванням і надійним виготовленням. Призначений верстат для експлуатації в умовах не великого виробництва, домашнього використання в інструментальному цеху або навчальній майстерні.
До комплекту постачання входять:
Токарний верстат ключ для затискного патрона, блок живлення 12 — 24 В, регулятор обертів. На верстаті також можна свердлити заготівки. Можливості обладнання можуть бути розширені за допомогою використання обладнання, додаткових пристроїв для встановлення другого двигуна для виготовлення куль тощо.
Особливості настільного токарного верстата — 450 мм:
Плавний регулятор обертів;
Вали на підшипниках;
Безступеневе регулювання обертів шпинделя.
Споживана потужність: 120 W
Діаметр оброблення над станиною: 60 (мм)
Кількість шпинделей (патрона): 1.0 (шт.)
Затискний патрон (1) шпиндель: 1 - 10 (мм)
Задня бабка з обертовим патроном 1 - 10 мм.
Відстань між центрами: 180 (мм)
Вага: 4.7 (кг)
Довжина: 450.0 (мм)
Ширина: 80.0 (мм)
Висота: 70.0 (мм)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Напруга | 24 В |
| Довжина | 450 мм |
| Вага | 5 |
| Висота | 100 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Споживаний струм | 10 А |
| Відстань між центрами | 180 мм |
| Діаметр отвору шпинделя | 10 мм |
| Довжина заготовки | 180 мм |
| Кількість шпинделів | 1 шт. |
| Товщина заготовки | 60 мм |
| ЧПУ | Немає |
| Тип електродвигуна верстата | інший. |