15 ₴
Мінімальне замовлення — 100 шт.
Показати всі оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
Відправка з 16 квітня 2026| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Метрична різьба, М | 6 мм |
| Крок різьби | 0.4 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Покриття | Без покриття |
| Діаметр головки | 3.5 мм |
| Висота головки | 0.8 мм |
| Довжина гвинта | 8 мм |
| Титан | Титан |
| Вкажіть розмір гвинта | Вкажіть розмір гвинта |
| Призначення гвинта | Кріпильний |
| Форма головки винта | Потайна |
| Вид шліца | Внутрішній шестигранник |
| Розміри | |
| Укажите размер гайки | Вкажіть розмір гайки |