

180 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Тип двигуна | Колекторний |
| Маса | 0.1 кг |
| Колір корпусу | Чорний |
| Спосіб монтажу | Горизонтальний/вертикальний |
| Захисний кожух | True |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 79 мм |
| Висота | 26 мм |
| Ширина | 42 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Напруга | 12 В |
| Виробник | BarlPro |
| Споживаний струм | 10 А |
| Вага | 0.047 |