

100 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид терморегулятора | Електронний |
| Тип монтажу терморегулятора | Вбудовуваний |
| Вага | 0.028 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 50 мм |
| Висота | 15 мм |
| Ширина | 30 мм |