
400 ₴
Показати оптові ціниЦифровий ватметр WZ-DM20 DC 0-100V 0-20A 0-9999 kWh з функцією вимірювання споживаної енергії.
Характеристика:
- Вольтметр-амперметр до 20 А:
- Діапазон вимірювання напруги 7,5-100V В
- Розміри 90 х 53 х 29 мм
- Робоча температура -10 — +50 °C.
- Функція лічильника споживання у Вт/год
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Цифровий |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Вид терморегулятора | Електронний |
| Тип монтажу терморегулятора | Вбудовуваний |
| Загальні | |
| Мінімальна робоча температура | -10 °С |
| Максимальна робоча температура | 50 °С |
| Довжина | 90 мм |
| Ширина | 53 мм |
| Висота | 29 мм |
| Вага | 0.14 кг |