135 ₴
Мінімальне замовлення — 10 шт.
Показати всі оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
Відправка з 16 квітня 2026Підшипник SMR74C-2OS (4х7х2.5) 4*7*2.5 — гібридний
Гібридний підшипник із неіржавкої сталі та нітриду кремнію
Кільця гібридних підшипників зроблені з неіржавкої сталі, а елементи кочення — з підшипникового нітриду кремнію (Si3N4)
Широко застосовується в:
- рибальських котушках (для тюнінгу й обслуговування)
| Загальні характеристики | |
|---|---|
| Внутрішній діаметр d, мм | 4 |
| Зовнішній діаметр D, мм | 7 |
| Ширина (висота) H, мм | 2.5 |
| DIN (імпортне позначення) | SMR74 |
| ГОСТ (наше позначення) | 4*7*2.5 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Кількість рядів тіл кочення | 1 шт. |
| Вага | 0.007 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 4 мм |
| Зовнішній діаметр | 7 мм |
| Висота | 2.5 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Стопорне кільце | Так |
| Сепаратор | Так |
| Клас точності | 1.0 |
| Основні | |
| Стан | Нове |