135 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
Підшипник SMR85C-2OS (5х8х2.5) 5*8*2.5 — гібридний
Гібридний підшипник із неіржавкої сталі та нітриду кремнію
Кільця гібридних підшипників зроблені з неіржавкої сталі, а елементи кочення — з підшипникового нітриду кремнію (Si3N4)
Широко застосовується в:
- рибальських котушках (для тюнінгу й обслуговування)
| Загальні характеристики | |
|---|---|
| Внутрішній діаметр d, мм | 7 |
| Зовнішній діаметр D, мм | 11 |
| Ширина (висота) H, мм | 3 |
| DIN (імпортне позначення) | SMR117C-2OS |
| ГОСТ (наше позначення) | 7*11*3 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.01 кг |
| Тип підшипника кочення | Кульковий |
| Форма тіла кочення | Кулька |
| Кількість рядів тіл кочення | 1 шт. |
| Матеріал виробу | Сталь |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 3 мм |
| Внутрішній діаметр | 7 мм |
| Зовнішній діаметр | 11 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Стопорне кільце | Так |
| Сепаратор | Так |
| Тип сепаратора | Штампований |