100 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
У нашому новому магазині — BarlPro — ви можете купити цей товар дешевше!!!
Мотор RS-887 (DC-887) 12-24V 10000 — 18000 об./хв 250 W (360 Вт)
Мотори серії 885, 887, 875, 895
Двигун 887 280 Вт 12 — 24 В 18000 об/хв
Ім'я: мотор 887 DC Робоча напруга 12-24 В пост.
Тип продукту: щітковий двигун постійного струму
Потужність мотора: реальна 280 Вт
Надзвичайно високий крутний момент двигуна: 1,17 Нм
Номінальна напруга: DC12V -24V
Характеристики мотора без навантаження:
9В — 9600 об/хв, струм 3 А
12 В — 10000 об/хв, струм 6 А
24 В - 18000 об/хв, струм 10 А
Використання шнура живлення перерізом 1,5 мм
Вага двигуна: 500 г.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Двигун |
| Потужність | 360 Вт |
| Напруга | 12 В |
| Довжина | 73 мм |
| Тип модуля | Силовий |
| Висота | 48 мм |
| Ширина | 48 мм |
| Споживаний струм | 10 А |
| Тип двигуна | Колекторний |
| Маса | 0.5 кг |
| Колір корпусу | Сірий |
| Спосіб монтажу | Горизонтальний/вертикальний |
| Захисний кожух | Так |