


900 ₴
Мінімальне замовлення — 10 шт.
Показати всі оптові ціни
Відправка з 16 квітня 2026
Мотори серії 885, 887, 875, 895
Електродвигун на акумуляторну пилу Grand АПЦ-21V
Мотор на акумуляторну пилу Гранд, АПЦ-21V
Підходить на акумуляторні пили Grand АПЦ-21V, KRAISSMANN 4000 AKS 18 Li і Мінск МАПЦ-21
Комплектація:
1-н Електродвигун.
Двигун 887 — 12 — 36 В 27000 об/хв
Ім'я: мотор 887 DC Робоча напруга 12-36 В
Тип продукту: щітковий двигун постійного струму
Надзвичайно високий крутний момент двигуна:
Номінальна напруга: DC12V -36V
Характеристики мотора без навантаження:
12 В - 12000 об./хв, струм 3.7 А
18 В — 21000 об/хв, струм 5.5 А
20 В — 23000 об./хв, струм 6 А
21В — 24000 об./хв, струм 6А
24 В - 27000 об/хв, струм 7 А
Вага двигуна: 500 г.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Двигун |
| Потужність | 500 Вт |
| Напруга | 21 В |
| Довжина | 63 мм |
| Тип модуля | Силовий |
| Висота | 48 мм |
| Ширина | 48 мм |
| Споживаний струм | 10 А |
| Тип двигуна | Колекторний |
| Маса | 0.5 кг |
| Колір корпусу | Сірий |
| Спосіб монтажу | Горизонтальний/вертикальний |
| Захисний кожух | Так |