4 500 ₴
Показати оптові ціниЖиві фото, тест роботи на відео.

BL-motor безщітковий двигун.
Акумулятор — 3 А
Заряду батареї вистачає в середньому на 30 хвилин під час навантаження.
Шина пили 12 дюймів (30 см)
Комплектація
- Пила
- Акумулятор
- Зарядний
- Шина 12 дюймів
- Ланцюг 3 шт.
- Ключ
- Тюбик для олії
- Коробка
BL-motor безщітковий двигун на 30% довше працює, ніж щітковий.
Потужність на 25% вища.
Удесятеро довше термін експлуатації.
Немає колекторно-щіткового вузла. Це виключило виникнення пов'язаних із ним несправностей.
Немає додаткового нагрівання від щіток.
Немає електричного іскри.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Живлення | Акумулятор |
| Розташування двигуна | Поперечний |
| Довжина шини | 305 мм |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Вага | 3 кг |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Споживана потужність | 300 Вт |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 3 А. г |
| Напруга акумулятору | 21 В |
| Час заряду акумулятора | 180 хв |
| Додаткові функції | |
| Легкий запуск | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Безключове регулювання натягу ланцюга | Ні |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Захист від сколювання стружки, осколків | Так |
| Набір насадок | Так |
| Додатковий акумулятор | Ні |