13 ₴
Мінімальне замовлення — 100 шт.
Показати всі оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
Відправка з 16 квітня 2026| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Внутрішній діаметр | 3 мм |
| Метрична різьба, М | 6 мм |
| Стан | Новий |
| Матеріал шайби | Титан |
| Крок різі | 0.4 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Покриття | Без покриття |
| ВКАЖІТЬ РОЗМІР ШАЙБИ: | ВКАЖІТЬ РОЗМІР ШАЙБИ |
| Титан | Титан |
| Вкажіть розмір гвинта | Вкажіть розмір гвинта |
| Призначення гвинта | Кріпильний |
| Укажите размер гайки | Вкажіть розмір гайки |