NMB Technologies Corporation — компанія MinebeaMitsumi Group, найбільший у світі виробник мініатюрних кулькопідшипників.
Подшипники NMB. ➦ BarlOpt ☎: (098) 662-44-75, $ найкращі ціни, ✈ швидка доставка, ☑ гарантія! ▻▻▻ Низькі ціни. ☆ Доставка по всій Україні.
Мініатюрний радіальний кулькопідшипник закритий із двох боків.
Широко застосовується в:
- рибальських котушках (для тюнінгу й обслуговування)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вага | 0.007 кг |
| Виробник | NMB |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Кількість рядів тіл кочення | 1 шт. |
| Тип підшипника кочення | Кульковий |
| Форма тіла кочення | Кулька |
| Матеріал виробу | Сталь |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 2.5 мм |
| Внутрішній діаметр | 4 мм |
| Зовнішній діаметр | 7 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Клас точності | 1.0 |
| Стопорне кільце | Так |
| Сепаратор | Так |
| Матеріал сепаратора | Вуглецева сталь |
| Тип сепаратора | Штампований |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| РОЗМІР ПІДШИПНИКА: | Виберіть розмір |
| Країна виробник | Тайланд |