2 550 ₴
Показати оптові ціниХарактеристики:
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 0.8 кг |
| Висота | 5.5 мм |
| Ширина | 9.5 мм |
| Довжина | 20.5 мм |
| Основні атрибути | |
| Захист від перевантажень | Так |
| Країна виробник | Китай |
| Захист від перегріву | Так |
| Номінальна потужність | 500 Вт |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Максимальна потужність | 1000 Вт |
| Види індикації | Звукова |
| Стан | Новий |
| Кількість аналогових виходів | 1 |
| Кількість аналогових входів | 1 |
| Номінальна вхідна напруга | 12 В |
| Номінальна вихідна напруга | 180~280 В |
| Форма вихідної напруги | Апроксимована синусоїда |
| Колір світлодіода | Червоний |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від розряду акумуляторної батареї | Так |
| Захист від переполюсовки | Так |
| Кількість фаз живлення | 1 |