
850 ₴
Мінімальне замовлення — 30 шт.
Показати всі оптові ціни
Відправка з 16 квітня 2026
У нашому новому магазині — BarlPro — ви можете купити цей товар дешевше!!!
Мотори серії 885, 887, 875, 895
Електродвигун на акумуляторну пилу Grand АПЦ-21V
Мотор на акумуляторну пилу Гранд, АПЦ-21V, KRAISSMANN
Для пил Grand АПЦ-21V KRAISSMANN 4000 AKS 18 Li і Мінск МАПЦ-21
Комплектація:
1-н Електродвигун.
Двигун 887 — 12 — 36 В 27000 об/хв
Ім'я: мотор 887 DC Робоча напруга 12-36 В
Тип продукту: щітковий двигун постійного струму
Надзвичайно високий крутний момент двигуна:
Номінальна напруга: DC12V -36V
Характеристики мотора без навантаження:
18 В — 19.300 об./хв, струм 3 А
20 В - 21.200 об./хв, струм 3.8 А
24 В — 25.700 об./хв, струм 4.5 А
Вага двигуна: 500 г.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | GRAND |
| Країна виробник | Китай |
| Живлення | Акумулятор |
| Вага | 0.5 кг |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Споживана потужність | 350 Вт |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Напруга акумулятору | 21 В |
| Час заряду акумулятора | 180 хв |
| Додаткові функції | |
| Легкий запуск | Так |
| Система погашення вібрації | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Обмеження пускового струму | Ні |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Двигун |
| Потужність | 350 Вт |
| Напруга | 21 В |
| Довжина | 63 мм |
| Тип модуля | Силовий |
| Висота | 48 мм |
| Ширина | 48 мм |
| Споживаний струм | 10 А |
| Тип двигуна | Колекторний |
| Маса | 0.5 кг |
| Колір корпусу | Сірий |
| Спосіб монтажу | Горизонтальний/вертикальний |
| Захисний кожух | Так |