
2 000 ₴
Показати оптові ціниХарактеристики:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Номінальна вхідна напруга | 12 В |
| Номінальна вихідна напруга | 180~280 В |
| Номінальна потужність | 800 Вт |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Кількість аналогових входів | 1 |
| Кількість аналогових виходів | 1 |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Види індикації | Звукова |
| Колір світлодіода | Червоний |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від розряду акумуляторної батареї | Так |
| Захист від переполюсовки | Так |
| Кількість фаз живлення | 1 |
| Стан | Новий |
| Максимальна потужність | 1600 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 20.5 мм |
| Ширина | 9.5 мм |
| Висота | 5.5 мм |
| Вага | 1.35 кг |