
290 ₴
Показати оптові ціниЗнижувальний DC-DC перетворювач постійного струму 8...35V to 5V 8A Step Down з чотирма USB роз'ємами на виході.
Максимальний загальний вихідний струм - 8А.
На базе преобразователя можна побудувати потужне зарядний пристрій для одночасного заряджання декількох мобільних телефонів і планшетів, фото- та відеокамер. Для живлення модуля підійде будь-який блок живлення, акумулятор, бортова мережа автомобіля, сонячні панелі з напругою від 8 до 35 В тощо.
Характеристики:
| Вхідна напруга | 8...32 В |
| Вихідна напруга | 5.1...5.2 В |
| Вихідний струм макс загальний | 8А |
| Вихідний струм макс на кожен USB | 2 А |
| ККД | до 96% |
| Частота перетворення | 100 кГц |
| Розмір | 53х39х20 мм |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вага | 0.65 г |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип | Модуль |
| Номінальний струм | 4.5 А |
| Захист від перевантажень | True |