55 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
Шайба для екскаватора 65х125х1
| Основні | |
|---|---|
| Товщина шайби | 1 мм |
| Зовнішній діаметр | 125 мм |
| Матеріал шайби | Сталь |
| Внутрішній діаметр | 65 мм |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Тип призначення | Шайби для екскаватора |
| Габаритні розміри в транспортному положенні | |
| Довжина | 65 мм |
| Висота | 1 мм |
| Ширина | 125 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| ВКАЖІТЬ РОЗМІР ШАЙБИ: | ВКАЖІТЬ РОЗМІР ШАЙБИ |